Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Digitální svět

Bez čeho se váš počítač neobejde?

Víte, které programy by ve vašem počítači neměly chybět? A jak zařídit, aby váš počítač fungoval přesně, jak má?

Operační systém

V první řadě si ověřte, jestli máte aktualizovaný operační systém. Pokud máte zastaralý systém, může se snadno stát, že vám některé programy nebudou fungovat správně. Stejně tak můžete mít počítač pomalejší. Vše se bude pomaleji načítat.

Zároveň si zkontrolujte, jestli nemáte v PC programy, které nepoužíváte nebo které již nefungují. Tyto programy z PC odinstalujte. Také platí pravidlo, že byste neměli mít v počítači programy duplikované, pak totiž nebudou fungovat správně.

Antivirový program

Abyste si byli 100% jistí, že váš počítač nenapadnou zákeřné viry, pořiďte si antivirový program, například software Avast, který nabízí sofistikované bezpečnostní řešení pro nejrůznější typy virů.

Další šikovné programy, které vám usnadní práci

Dále je dobré vybavit počítač sadou Microsoft Office. Software MS Windows přináší kromě programu na psaní textů, také program na vytváření tabulek, prezentací nebo e-mailového klienta.

Pokud chcete internetové stránky navštěvovat bezpečně a anonymně, neobejdete se bez VPN připojení. Například software NordVPN poskytuje soukromý přístup k internetu pomocí šifrování vaší IP.

Software všeho druhu

Všechny tyto programy a mnoho dalších najdete u společnosti Alas, která se specializuje na software všeho druhu, a to pro veškeré typy na českém trhu dostupných počítačů. Na jejích stránkách najdete například:

Firma Alas nabízí i množstevní slevy a garantuje kvalitu zakoupeného softwaru. Ke všemu zdarma poskytuje zákaznickou podporu. Pokud tedy potřebujete znát odpověď na cokoliv, co se týká počítačových programů, víte, na koho se můžete obrátit.

Související články

Back to top button