Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Digitální svět

Call centra vám pomohou získat nové zákazníky

Podle nejrůznějších výzkumů je telemarketing jedním z nejefektivnějších marketingových nástrojů, které existují. Pomůže vám zlepšit komunikaci se zákazníky, oslovit jich více a také zjistit jejich potřeby. Tak zjistíte, jaký je o vaše produkty nebo služby na trhu zájem.

Chcete oslovit potenciální zákazníky?

Díky komplexním telemarketingovým službám zefektivníte své podnikání a a zaměříte se jen na ty zákazníky, kteří mají o vaše produkty a služby skutečný zájem. Tyto služby zahrnují přímý prodej, průzkum trhu, zpětnou vazbu od zákazníků nebo navolávání schůzek.

Chcete-li získat více zákazníků, i v tomto případě vám call centrum pomůže. Operátoři budou oslovovat potenciální zákazníky, zatímco vy se budete soustředit na to, co je pro vás opravdu důležité.

Perfektní zákaznický servis

Co dalšího lze od služeb call centra čekat? Využijte služeb virtuální asistentky. Virtuální asistentka zastane běžnou práci administrativní pracovnice. Spravuje vám e-maily, zpracovává data a poskytuje zákaznický servis.

Kromě toho na call centrum klidně delegujte kompletaci výrobků, například polepování etiketami, vkládání letáků a dárků nebo třídění produktů, balení zboží do kartonů, šicí práce či skladování produktů.

Spolehlivý partner pro vaše podnikání

Rádi byste vyzkoušeli služby call centra? Kontaktujte společnost Axxel, která vám poskytne všechny výše zmíněné služby, a ještě něco navíc. Navíc spolupracuje s mnoha významnými značkami. Na českém trhu působí již od roku 2007 a má pověst spolehlivého a efektivního partnera, který vám:

  • šetří náklady
  • získává nové klienty
  • oslovuje obrovské množství potenciálních klientů

Pomůže vám ušetřit, získat čas na důležitější činnosti a zefektivní vám i různé organizační záležitosti. Aktuálně působí v Praze, Plzni a v Táboře a má statut chráněné dílny. Z tohoto důvodu vám všechny služby nabídne mnohem levněji, než za jakou cenu je seženete jinde.

Související články

Back to top button