Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Investice

Interiérová a venkovní reklama, která vám pomůže

Zakládáte firmu a rádi byste byli vidět hned od počátku? V tom případě si dobře zvolte prezentační systémy. Těch existuje nespočet a pro každou firmu se hodí něco úplně jiného. Ale rozhodně nejsou určeny jen firmám, určitě je využijí také školy nebo třeba galerie.

Typy venkovní reklamy

Fitness centra, kavárny, restaurace, jógová centra, hospody, obchody s oblečením… Tyto všechny podniky potřebují reklamu, tím máme na mysli viditelnou reklamu. Samozřejmě je v dnešní době zapotřebí věnovat pozornost reklamě také v internetovém prostoru. Jenže čím více peněz a času lidé investují do reklam na sociálních sítích, tím méně se jim toho chce investovat do té fyzické, ve veřejném prostoru nebo ve svých firemních prostorách. Jenže to je špatně. I fyzická reklama na veřejných a frekventovaných místech je extrémně důležitá.

A jaké možnosti máte? Samozřejmě si můžete nechat vylepit plakáty na plakátovací plochy a takzvané reklamní rotundy. Oblíbené jsou i billboardy a další velkoplošná reklama. V současnosti jsou ovšem moderní především citylight vitríny, bannery na městském mobiliáři a hypercube.

Od stojánků až po prezentační stěny

Nevyznáte se v tom, co je pro vás nejlepší? Nechte si poradit. Třeba od firmy MH Technic, která se specializuje na prezentační systémy i městský a firemní mobiliář. Vše, co potřebujete, najdete na jejích stránkách, od plastových stojánků a rámů na plakáty přes informační a produktové vitríny až po závěsné orientační systémy nebo celé prezentační stěny.

Kromě toho si u MH Technic pořídíte též vývěsky do ulic či interiérové výstavní mříže. Hodit se mohou i takzvané klaprámy v různých formátech. Samozřejmě ke všemu dodává také příslušenství.

Nezapomeňte se na e-shopu MH Technic podívat do sekce `Výprodej`, kde najdete zboží až s padesátiprocentní slevou.

Související články

Back to top button