Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Digitální svět

Jaký antivirový program je ten správný?

Jak si správně vybrat zabezpečení svého počítače? Antivirových softwarů existuje nespočet a někdy je velmi těžké se pro jeden rozhodnout.

Důležitá kritéria

Nejprve si musíte rozmyslet, co na počítači budete dělat. Jestli pouze surfovat na internetu a hrát hry, pak vám stačí obyčejnější software. Když ale počítač používáte na práci, na přihlašování do internetového bankovnictví nebo na další důležité činnosti, určitě se vám vyplatí, když si připlatíte za sofistikovanější software.

Dále se rozhodujte podle:

  • počtu licencí (na kolik počítačů budete chtít software dát)
  • délky ochrany (licenci si obvykle kupujete na 1 rok, ale někdy si lze zaplatit licenci na 2 a více let)
  • recenzí (zákazníci se rádi `chlubí`, když jsou s něčím nadmíru spokojení nebo naopak extrémně nespokojení)
  • 7 dní zdarma (některé softwary si můžete vyzkoušet na sedm dní či dokonce na měsíc zdarma)
  • ceny (někomu stačí bezplatná verze antiviru, jiní potřebují vyšší ochranu)

Velmi důležité je si také zjistit, jak rychle a například kolikrát do týdne antivir provádí aktualizace a kontroly databází. Zároveň existují obrovské rozdíly v tom, jak antivir svou prací zatěžuje (zpomaluje) počítač.

Zákaznická podpora

V neposlední řadě je nutné brát v potaz i možnost rychlé zákaznické podpory. Pokud potřebujete s něčím poradit, ale není po ruce nikdo, kdo by vám na vaše otázky odpověděl, je to špatně.

Všechen software na jednom místě

Pořiďte si proto nejen antivirový software od společnosti Alas. Na českém trhu už působí několik let a stojí za ní tisíce spokojených zákazníků. Odborníci z firmy vám vždycky se vším poradí a vše vám také dopodrobna vysvětlí. Na stránkách společnosti Alas mimo jiné najdete i:

Vyberou si firmy, jednotlivci, školáci i celé rodiny.

Související články

Back to top button