Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Digitální svět

Microsoft Office patří mezi oblíbený kancelářský balík programů

Microsoft Office představuje kancelářský software, jenž nachází využití po celém světě. Na trh byl uveden již v roce 1990 a od té doby již prošel řadou inovací a zdokonalení, aby usnadnil lidem práci a zlepšil jejich produktivitu. V tomto článku se tak podíváme na několik stále oblíbených verzí této kancelářské sady.

Microsoft Office 2013

Jednou ze stále oblíbených verzí kancelářských aplikací je software Microsoft Office 2013, který byl navržen zejména pro Windows 8 a vyšší. Nabízí variantu pro studenty a domácnosti, domácnosti a podnikatele a verzi Professional. Mezi základní nabízené aplikace patří Word pro tvorbu a úpravu textů, Excel k vytvoření tabulek, PowerPoint pro tvorbu prezentací a OneNote k tvorbě poznámek. Professional verze pak nabízí ještě Outlook, Publisher a Access.

Microsoft Office 2016

Microsoft Office 2016 přinesl další inovace v oblasti kancelářských aplikací. Software MS Office 2016 obsahuje aplikace jako Microsoft Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook, které byly vylepšeny o řadu funkcí umožňující intuitivnější ovládání a víceuživatelskou spolupráci. Nové verze Office 2016 je primárně určena pro systém Windows 10, ale fungovat bude i na operačním systému Windows 7 a novější.

Microsoft Office 2019

Kancelářská sada Microsoft office 2019 představuje verzi, kterou lze spustit pouze v operačním systému Windows 10 a Windows 11. Základní verze Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele obsahuje Word, Office, PowerPoint a Outlook. Oproti předchozím verzím tento software přináší modernější a intuitivnější vzhled, nové nástroje, pohyblivou grafiku a mnoho dalšího, co usnadňuje a urychluje práci s tímto softwarem.

Microsoft Office 2021

Nakonec poslední verze software Microsoft Office 2021 nabízí uživatelům ještě více nových funkcí a flexibilitu v práci s dokumenty. Mezi novinky patří vylepšené nástroje pro analýzu dat v Excelu, nové funkce pro tvorbu prezentací v PowerPointu a rozšířené možnosti organizace v Outlooku. Tato verze také podporuje víceúčelové licenční modely, včetně možnosti zakoupit jednotlivé aplikace samostatně nebo jako součást předplatného služby Microsoft 365.

Související články

Back to top button