Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Trendy a inovace

Nechte si profesionálně zabalit své výrobky

Zakládáte firmu, která se bude zabývat prodejem výrobků? V tom případě jistě potřebujete také spolehlivého partnera, který vám zajistí kvalitní zboží všeho druhu za rozumnou cenu.

Různé druhy obalů

Ideální je spolupracovat s někým, kdo vám balení zboží vymyslí od A až do Z. Jak tomu rozumět? Zkrátka je důležité nejprve navrhnout vhodné balení. Existuje totiž nespočet typů obalů a jejich kombinací, například smrštitelné a nesmrštitelné folie, různé druhy sáčků, kartony atd. Poté se musí obal vyrobit a následně se začne zboží kompletovat. Nevyužíváte-li strojní balení, pak se bez ručního reklamního nebo dárkového balení neobejdete. No, a nakonec je zapotřebí výrobek doručit zákazníkovi.

Ani velkoformátové zásilky nejsou problém

Některé firmy nemají prostory ani kapacitu na to, aby si dokázaly zboží zabalit a poslat zákazníkovi samy. V tom případě jsou tu k dispozici společnosti jako Balino, a.s., která vám pomůže se službami, jako je blistrování, kompletace, stickerování, skladování výrobků i logistika.

Společnost Balino, a.s. je na českém trhu již zavedenou firmou. Funguje jako spolehlivý partner v oblasti skladování, kompletace, foliování zboží, balení a distribuce výrobků nejrůznějšího druhu. Dokonce umí profesionálně balit i velkoformátové zásilky. Vy si tak nemusíte dělat starosti s distribucí ani se sháněním obalového materiálu. Sežene vám všechno, palety, kartonové krabice i výplňový materiál do kartonů.

Související články

Back to top button