Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Trendy a inovace

Obaly pro všechny vaše výrobky

Zakládáte vlastní firmu a své podnikání zaměřujete na výrobu a prodej zboží? V tom případě by se vám mohly hodit služby společnosti, která vám vymyslí balení od A do Z, obaly vyrobí a výrobky zabalí a odešle. Delegujte práci, kterou může dělat někdo jiný, smysluplně a výhodně.

Balení zboží pečlivě a ekologicky

Zabalit výrobek správně může být hotová věda. Musíte dbát na to, aby se při přepravě nerozbil a aby zákazníkovi dorazil, jak očekává. Při balení zároveň musíte dávat pozor na nejrizikovější, tedy nejkřehčí části. Rohy je dobré opatřit ochranou hran, na samotné balení se vyplatí vzít si k ruce bublinkovou folii a kartonové obaly.

Myslete také na ekologickou stránku balení. Čím méně obalového materiálu, tím lépe. Ke všemu když používáte igelitové sáčky a jiné plastové obaly. Snažte se balit udržitelněji a používejte, když už ne zcela, tak převážně recyklované či recyklovatelné obaly.

Návrh obalů

Jestliže sháníte společnost, která vám s balením a distribucí zboží pomůže, pak se obraťte na společnost Balino, a.s. Ta svým klientům nabízí:

  • různé možnosti balení, foliování zboží (smrštitelné i nesmrštitelné folie)
  • návrh a výrobu obalů
  • realizaci balení, včetně dárkového
  • dopravu zboží, nejen po České republice

Problém nepředstavuje ani velkoformátové balení.

Skladovací prostory

Kromě toho vám může společnost výrobky uschovat v suchých a vytápěných prostorách. A pokud se nechcete zabývat ani reklamacemi, Balino, a.s. za vás klidně vyřeší i tuto problematiku.

Soustřeďte se na výrobu svých produktů a balení a distribuci zboží přenechte lidem, kteří se právě na tento sektor služeb zaměřují. Ušetříte si tím čas i starosti.

Související články

Back to top button