Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Nezařazené

Odškodnění za pracovní úraz s následkem smrti

Řešíte úmrtí v rodině kvůli pracovnímu úrazu? Nebuďte na to sami a řekněte si o pomoc odborníkům. Pomohou vám zajistit potřebné dokumenty a také vám mohou pomoci získat finanční náhradu.

Mnoho lidí vůbec neví, na co mají ze zákona nárok:

  • jednorázové odškodnění náleží manželovi/manželce, partnerovi, dítěti, rodičům i dalším osobám v poměru rodinném či obdobném
  • zaměstnavatel též hradí výlohy vynaložené na léčení zemřelého
  • též hradí náklady spojené s pohřbem
  • rovněž je vám povinen uhradit náklady na výživu
  • taktéž je pro vás dostupná náhrada věcné škody

Je důležité, abyste věděli, co a jak

Jak v případě odškodnění postupovat? Nebo řešíte, že vám zaměstnavatel nechce  přiznat žádnou náhradu? Pak se obraťte na specializovanou právní poradnu. Pracovní úraz – Poradna pro zaměstnance vám nabízí oporu právě v této situaci. Stačí, když právníkům sdělíte svůj příběh a specializovaný advokát vám poradí, jak ve vaší situaci postupovat. Kromě toho vás může rovněž právně zastoupit před soudem. Pokud se úspěšně domůžete svého odškodnění. pak zaplatíte předem stanovený poplatek. V opačném případě nemusíte platit vůbec nic.

S čím vším vám kromě odškodnění pracovního úrazu s následkem smrti poradna pomůže?

Nebojte se říct si o pomoc

Právníci toho ovšem umí mnohem víc. Nebojte se do poradny zavolat a přeptat se na všechno, co potřebujete vědět. Společnost vám poskytne bezplatnou konzultaci po e-mailu, telefonicky nebo osobně. Advokáti jsou vám navíc připraveni pomoci i s dalšími potížemi, které se mohou k pracovnímu úrazu či pracovnímu úrazu s následkem smrti vázat. Nikdy vás nenechají na holičkách.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button