Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Investice

Pronajmout si stavební techniku není žádný problém

Zakládáte stavební firmu a potřebujete koupit nebo si třeba jen půjčit veškerou stavební techniku? V tom případě vám poradíme, kde hledat.

o budete pravděpodobně potřebovat?

Ať stavíte rodinný dům nebo komerční budovu, vždy začínáte hrubou stavbou. Zemní práce se neobejdou bez stavebních strojů, jako jsou rýpadla, pásová rýpadla, nakladače, dampry a bourací technika. S nejvyšší pravděpodobností využijete taktéž bourací a vrtací techniku. Dále si obvykle musíte obstarat:

  • míchačky
  • bagry
  • vibrátory
  • rozbrušovací pilu
  • pracovní plošiny
  • staveništní buňky
  • elektrický odvlhčovač a mnoho dalšího

Půjčit, pronajmout nebo koupit?

Stavět není jednoduché, ale to určitě víte i vy sami. Jenže ještě těžší je najít spolehlivého partnera, od kterého si můžete techniku vypůjčit nebo rovnou koupit. Společnost Isermat se ovšem na pronájem a půjčování stavebních strojů specializuje, a dokonce se stala členem Asociace půjčoven stavební techniky České republiky.

Kromě toho prodejní střediska Isermat nabízí široký výběr výrobků, nástrojů a zařízení určených ke stavebním pracím. Taktéž jsou vám k dispozici ochranné pomůcky jako helmy, brýle, obuv, fluorescenční vesty či bundy. V rámci nářadí si pořídíte vodováhy, pilky, hladítka a veškeré truhlářské náčiní. Zkrátka nepřijde ani ve chvíli, kdy si potřebujete koupit reflexní kužele, semafory a další prostředky dočasné signalizace.

Isermat nabízí k prodeji i vibrační desky a pěchy, elektrocentrály, čerpadla, elektrické nářadí a nádrže PHM.

V bazaru stavební techniky mimo jiné najdete i vysokozdvižné vozíky, které uplatníte nejen ve stavebních firmách.

Váš partner pro každou stavbu

Nemusíte si každý stroj půjčovat u jiné firmy. Kdykoliv si zadáte do internetového vyhledávače například “půjčovna kompresorů Praha”, narazíte na firmy, které se soustředí jen na určitý a obvykle úzký sortiment. Ale firma Isermat slouží jako půjčovna vibrační desky, půjčovna pracovních plošin nebo třeba jako půjčovna rypadel.

Související články

Back to top button