Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Nezařazené

Ušetřete za dodávky plynu a energie

Chcete ušetřit za dodávky plynu nebo elektrické energie, avšak váš stávající dodavatel vám to neumožňuje? Pak si najděte jiného. Takového, který vám vždy vyjde ve všem vstříc.

Porovnejte si ceny

Rádi byste si nejprve porovnali ceny elektřiny? Vyzkoušejte některou z online kalkulaček. Spočítají vám, na kolik vás vyjde elektřina (nebo plyn) u dalších dodavatelů. Stejně tak různé srovnávače a kalkulátory též nabízí sám Energetický regulační úřad.

Cena ovšem není jediným kritériem vhodným pro výběr ideálního dodavatele energií. Soustřeďte se též na zákaznický servis. Odpovídá dodavatel energií na vaše dotazy rychle nebo vůbec? Znají operátoři na lince odpovědi na vámi kladené otázky, nebo ne? Vychází vám dodavatel ohledně vašich požadavků vstříc?

Důkladně si pročtěte podmínky

Než podepíšete smlouvu, je nutné si ji důkladně přečíst. Kdy a za jakých podmínek můžete od smlouvy odstoupit? To je velmi důležité kritérium. Chcete-li odebírat energii od někoho skutečně solidního, doporučujeme společnost Elimon a.s. Jde o ryze českou firmu, která má k poskytování energií licenci. Na českém trhu figuruje již od roku 2004.

Spolehlivý dodavatel plynu a elektřiny

Společnost Elimon klade důraz na spokojenost všech svých zákazníků a rovněž vysokou kvalitu poskytovaných služeb. A co víc – dodává energii za rozumné ceny. Pomůže vám se:

  • změnou dodavatele
  • přepisem energií na jinou osobu
  • s novým připojením energií
  • změnou kontaktních či osobních údajů
  • změnou záloh

Spolehlivý dodavatel elektřiny vám vždy se vším pomůže. Neváhejte firmu oslovit. Plaťte za energie méně, když můžete. Nezapomeňte se operátorů společnosti vyptat na všechno, co chcete vědět.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button