Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Trendy a inovace

Výhody řezání vodním paprskem

V čem spočívají výhody řezání vodním paprskem? Pokud tuto technologii ještě neznáte, pak čtěte dál. Možná najde uplatnění i ve vaší firmě.

Precizní řezání jakéhokoliv materiálu

Vodní paprsek je vysoce abrazivní. To znamená, že dokáže řezat naprosto cokoliv včetně kovů, kamenu, keramiky, skla nebo dokonce potravin. Řez vodním paprskem je precizní, a to při tloušťce zhruba od 1,5 mm do 25 cm. Další výhodou vodního paprsku je to, že řezané materiály nejsou tepelně namáhány, proto se nemění jejich podoba ani struktura. Hrany jsou navíc dokonale hladké a co víc – po řezání vám zbyde jen minimum odpadu.

Hlavní výhody řezání vodním paprskem:

  • studený řez nenamáhá zpracovávaný materiál
  • lze řezat téměř všechny materiály
  • řez není třeba nadále opracovávat
  • je možné vyřezávat i ty nejsložitější tvary

CNC stroje

Vše o vodním paprsku ví společnost Awac, která se specializuje právě na tuto technologii. Kromě toho svým zákazníkům poskytuje též CNC stroje, například plazmové a autogenní, laserové nebo stroje pro řezání trubek a profilů.

Společnost Awac funguje již od roku 1990 a jako jedna z prvních se začala zabývat metodou dělení materiálů vysokotlakým vodním paprskem. Její zákazníci si tuto metodu natolik oblíbili, že dnes už na ni nedají dopustit.

Servis a repase

Pokud si od ní stroj koupíte, můžete také počítat s prvotřídním servisem a samozřejmě i s opravami. Též zajišťuje repase a přestavby strojů. Na svých strojích navíc provádí jednou za půl roku preventivní prohlídku, aby byl zajištěn bezproblémový a dlouhodobý provoz.

Máte-li zájem o některý z CNC strojů anebo chcete cokoliv vědět o řezu vodním paprskem, neváhejte vyplnit poptávkový formulář. Odborníci z firmy se vám do pár hodin ozvou.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button